Roku un kāju kopšana

Keratolītiskais kāju krēms

Keratolītiskais kāju krēms

50 ml

Keratolītiskais kāju krēms – jauns, unikāls līdzeklis, veiksmīgi apvienojošs pirmajā mirklī nesavienojamas īpašības – efektīvi noloba atmirušās šūnas pārragotajos pēdu rajonos un vienlaicīgi mīkstina, baro ādu, normalizē tās ūdens balansu.

Veiksmīga α un β hidroksiskābju kombinācija nodrošina masīvu keratolītisku pīlinga efektu.

Augļskābes kopā ar urīnvielu optimizē ādas mitrumu, padarot to tvirtu.

Salicilskābei, augu ekstraktu kompleksam pie zema pH rādītāja piemīt antibakteriāla un fungicīda iedarbība, kas ļauj krēmu izmantot kā drošu profilaktisku pretsēnīšu līdzekli.

Dabīgās eļļas – sojas, olīvu un palmu eļļa, svečukoka vasks, speciālie kosmētiskie silikoni baro un mīkstina ādu, izlīdzina to, padarot gludu un maigu, novērš ādas sausumu.

Lietojot salonā, krēms būtiski atvieglo pedikīra procedūru. Pateicoties vienkāršajai lietošanai un maigajai iedarbībai, keratolītiskais krēms veiksmīgi var tikt izmantots lietošanai mājas apstākļos. Lietojot regulāri – vienu reizi nedēļā – Jūs atbrīvosieties no plaisām, sabiezējumiem, pēdu ādas sausuma.

Lietot: krēmu uzklāt attīrītai, sausai pēdu ādai. Turēt 15-30 minūtes. Veikt raga slāņa nolobīšanu ar pumeka vai cietas birstes palīdzību. Pēc tam rūpīgi noskalot ar ūdeni, nosusināt ar salveti. Ja raga slānis ir ļoti biezs, iedarbības pastiprināšanai uz ar krēmu apstrādātajām zonām uzklāt plānu polietilēna plēvīti un pagarināt iedarbības laiku.