Klīnikas vadība

Ludmila StavroEsiet mīļi sveicināti! Mani sauc Ludmila Stavro-Freiberga. Esmu ārste-kosmetoloģe ar 20 gadu darba stāžu un arī skaistumkopšanas klīnikas „Panacea Pro” dibinātāja un vadītāja.

Šobrīd esmu lieliskas meitas mamma un divu apburošu mazbērnu vecmāmiņa. Klīnika „Panacea Pro” ir vēl viens mans bērns, ilgi gaidīts, ļoti mīlēts un lolots, kuram drīz būs jau 13 gadi. Tā ir sagadījies, ka man ļoti, ļoti patīk mana profesija. Es nestādu puķes, neadu zeķes, necepu pīrāgus, bet ļoti daudz strādāju un gūstu no tā lielu prieku un gandarījumu!

Pēc manām domām, vēlme izskatīties labi ir dabiska, pašsaprotama cilvēku vēlme, bet daudziem cilvēkiem sava izskata uzlabojumi ir ļoti intīma lieta. Tieši tāpēc uzskatu, ka strādājot estētiskajā medicinā būt labam speciālistam ir krietni par maz. Svarīgi ir mīlēt cilvēkus un cienīt savus klientus, mācēt viņus sadzirdēt, būt godīgiem un, pats svarīgākais, strādāt ne tikai ar rokām un galvu, bet arī ar sirdi!

Es ļoti priecājos, ka man apkārt ir līdzīgi domājošu cilvēku komanda – ne tikai augstas klases speciālisti, bet arī sirsnīgi un labestīgi cilvēki. Pateicos saviem partneriem par iespēju strādāt ar pašu modernāko lāzeraprīkojumu. Lāzertehnoloģijas un skaistuma injekcijas ir tieši tās revolucionārās metodes, kuras reāli ļauj mums šodien izskatīties jauneklīgāk, nekā mūsu māmiņas un vecmāmiņas. Mēs nevaram saglabāt jaunību, bet palēnināt novecošanos ir mūsu spēkos!

Ja man izdevās Jūs ieienteresēt, būšu priecīga iepazīties ar Jums klātienē. Mēs apzināsim mūsu kopējos mērķus, sastādīsim plānu tieši Jums nepieciešamākajām procedūrām un ieteiksim vispiemērotāko procedūru secību, lai Jūsu ieguldītās investīcijas kalpotu un darbotos maksimāli ilgi un efektīvi!

Ludmila Stavro-Freiberga
klīnikas vadītāja