Intralipoterapija

Intralipoterapijas metode ar preparātu Aqualyx® - ir jaunākā injekciju tehnoloģija lokālu tauku nogulsnējumu neķirurģiskai korekcijai.
 
Aqualyx – pirmais injekciju preparāts, kas spējīgs izvēles veidā pakāpeniski mazināt taukaudu lokālo nogulsnējumu apjomu. Nav piemērots celulīta un vispārējai  aptaukošanās ārstēšanai, nedod svara samazināšanos, nav mezoterapija.
 
Procedūras būtība  - preparāta Aqualyx ievade taukaudos izraisa taukšūnu bojājumus, pēc kā pakāpeniski notiek bojāto tauku šūnu  izvadīšana no organisma. Procedūra ir praktiski nesāpīga, ar īsu rehabilitācijas periodu. Lai sasniegtu labus un stabilus rezultātus nepieciešamas 2-5 procedūras ar 3-4 nedēļu intervālu. 

Rekomendācijas un ierobežojumi: Procedūras netiek veiktas menstruālā cikla laikā. Divas stundas līdz procedūrai būtu jāatturas no kafijas, alkoholisko dzērienu, karstas un pikantas pārtikas lietošanas.            

Procedūra Procedūras laiks, min. Procedūras cena, EUR
Intralipoterapija ķermenim 30 130-310
Konsultācija bez procedūras veikšanas   15


Konsultācija par intralipoterapijas individuālu pielietojumu, anamnēzes ievākšana, apstrādājamās zonas apjoma un aktīvo vielu sastāva precizēšana tiek iekļauta procedūras cenā.Procedūras gala cena ir atkarīga no apstrādājamās virsmas laukuma.

Maksa par konsultāciju bez procedūras veikšanas – 15 EUR .