Veloshape

Vakuuma-rullīšu masāža ar infrasarkano sildīšanu un radioliftingu

 

Figūras modelēšana tiek veikta ar mūsdienīgu aprīkojumu – kompleksās iedarbības aparātu V8 (analogs ir Velo Shape II ) Syneron.


Procedūrā vienlaicīgi darbojas četri fiziskie faktori: vakuums, mehāniskie rullīši, infrasarkano staru lāzers un radioliftings. Pateicoties šādai kombinētai iedarbībai, būtiski aktivizējas vielmaiņas procesi visos ādas slāņos un zemādas taukaudos. Masāžas rullīši, kombinācijā ar vakuuma iedarbību masē ādu un šīs iedarbības rezultātā siltums un enerģija nokļūst dermā un hipodermā, uzlabojas apasiņošana. Pateicoties infrasarkanā stara un augstfrekvences RF strāvai, asinis tiek piesātinātas ar skābekli, aktivizējas tauku metabolā sabrukšana, kas noved pie taukšūnu apjoma samazināšanās, tiek novērsts «apelsīnu miziņas» efekts, uzlabojas ādas turgors un tiek panākts liftinga efekts.

Šī procedūra ir ieteicama ja:

-       nepieciešams uzlabot ādas kvalitāti, tonusu un elastību;
-       ir jebkādas izcelsmes strijas vai ādas pārrāvumi;
-       vēlams samazināt ķermeņa apjomu un celulīta izpausmes;
-       vēlams mazināt muskuļu sasprindzinājumu uz muguras, kājās (tai skaitā pēc fiziskas slodzes)
-       jāatjauno figūra pēc grūtniecības un dzemdībām

 

Procedūra Apstrādājamo zonu* skaits Procedūras cena, EUR
Figūras modelēšana ar V8 1 70
Figūras modelēšana ar V8 2 140
Figūras modelēšana ar V8 3 210

 

*Apstrādājamās zonas: vēders; sāni; augšsdelmi; mugura (krūštūru līnija); ceļi; dibens; augšstilbu iekšējā daļa; augšstilbu ārejā daļa.


Pēc procedūras rezultāti ir redzami uzreiz, bet lai sasniegtu stabilu, noturīgu rezultātu ir nepieciešams 6-10 procedūru kurss ar intervālu 1-2 reizes nedēļā. Procedūrai nav nepieciešama speciāla sagatavošanās. Kā jebkurai intensīvai procedūrai, figūras apstrādei ar V8 aparātu ir sekojošas kontrindikācijas: grūtniecība, zīdīšana, onkoloģiskās slimības, cukura diabēts, kardiostimulators, vēnu varikoze (attiecās uz kāju zonu apstrādi), akūtas slimības.