Frakcionētā lāzerslīpēšana

Frakcionētā lāzerslīpēšana uz šodienu ir pati efektīvākā procedūra estētiskajā medicīnā. Tā var būt brīnišķīga alternatīva ādu atjaunojošām plastiskām operācijām un, līdz ar to, attālināt ķirurģiskās iejaukšanās nepieciešamību uz ilgu laiku. Frakcionētā slīpēšana der jebkura vecuma klientiem, kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Procedūras rezultātā izlīdzinās ne tikai ādas reljefs, bet pastiprinās arī ādas dabīgās reģenerācijas funkcijas, tiek stimulēta kolagēna un elastīna sintēze, būtiski uzlabojas ādas kvalitāte, atgriežas tās tvirtums un elastība.

Frakcionēto lāzerslīpēšanu izmanto šādu uzdevumu risināšanai:

  • sejas ādas liftingam un atjaunošanai, tai skaitā acu zonas, kakla, dekoltē, plaukstu virspuses;
  • rētu un striju korekcijai, postakne rētaudiem;
  • ādas kvalitātes uzlabošanai, paplašinātu poru korekcijai;
  • cīņai ar pigmentācijas traucējumiem.

Procedūras būtība

Veicot ādas frakcionēto lāzerslīpēšanu, smalkais lāzera stars neiztvaicē visu ādas virsmu, bet tikai „stabiņu aiz stabiņa”, t.n., frakcijās. Rezultātā formējas lokalizētas kontrolējamas bojājumu zonas, kas ir aptuveni 20% no visas apstrādātās ādas virsmas. Blakus esošās nebojātās šūnas sāk aktīvi dalīties, lai nodrošinātu mikrobojājumu perēkļu atjaunošanos. Ādai tiek iedots jaudīgs stimuls, lai veidotu jaunus struktūrelementus, pie kam, ādas šūnas, kas nav spējīgas funkcionēt, iet bojā.

Ādas stāvoklis pēc frakcionētās lāzerslīpēšanas procedūras

Pēc procedūras vēro vieglu ādas apsārtumu, kurš parasti pāriet 1-3 dienu laikā; dedzinoša sajūta var saglabāties 2-3 stundas pēc procedūras. Ādas tūska attīstās uzreiz pēc procedūras un savu maksimumu sasniedz, aptuveni, pēc diennakts, kas ir īpaši raksturīgi acu zonai. Ādas sausumu un lobīšanos vēro 5-7-14 dienas pēc procedūras.

Tātad reabilitācijas periods pēc procedūras ilgst no 7 līdz 14 dienām, tas ir atkarīgs no apstrādātās ādas zonas un klienta ādas individuālajām īpatnībām. Procedūru skaits, ar intervālu 4-6 nedēļas, var variēt no 1 līdz 3, ja tiek veikta sejas ādas, kakla, dekoltē zonas atjaunošana un no 2 līdz 5, ja tiek strādāts ar rētaudiem. Taču pat vienreizēja procedūra stimulē jauna kolagēna un elastīna šķiedru formēšanās procesu vismaz pusgada garumā, bet sasniegtais efekts saglabājas ilgstošā laika periodā.

Lāzerslīpēšānas cenas

Pirms frakcionētās lāzerslīpēšanas procedūras ir nepieciešama ārsta konsultācija, lai precizētu indikācijas, kontrindikācijas, reabilitācijas perioda gaitu, iespējamās papildprocedūras, kas nepieciešamas maksimālā rezultāta sasniegšanai.

Apstrādes laukums Ilgums, min Cena, EUR
Seja, plakstiņu zona, kakla augšējā 1/3 120 450
Seja (bez plakstiņiem) 120 400
Acu zona pilnībā 120 200
Kakls 120 250
Dekoltē 120 270
Seja, plakstiņi, kakls 120 590
Seja, kakls 120 550
Plaukstu virspuse 60 150
Rētas cm2   20