Slēptās pārtikas nepanesamības tests ImmunoHealth™

Imunoloģiskais pārtikas nepanesamības tests

 Pieejami zinātniski dati, kas apstiprina, ka daudzu nepatīkamu simptomu un/vai hronisku slimību pamatā ir pārtikas nepanesamība, kas tiek dēvēta arī par slēpto pārtikas alerģiju. Ja organisms nav spējīgs kvalitatīvi pārstrādāt saņemto uzturu, mēs negūstam labumu no tā, bet otrādi – veicinam iekaisuma procesa attīstību zarnu traktā, kas vēlāk var izpausties slimību veidā dažādos orgānos un orgānu sistēmā.

Visizplatītākās pārtikas nepanesamības pazīmes:

  • neiroloģiskas – biežas galvassāpes, migrēna, aizkaitināmība, nogurums, depresija;
  • gremošanas sistēmas traucējumi – dedzināšanas sajūta, vēdera izejas traucējumi, sāpes vēderā, pūšanās, kairinātu zarnu sindroms, čūlas.
  • uroģenitāli traucējumi – bieži recidivējošas uroģenitālās sistēmas slimības,noturīgas pret antibakteriālu un pretvīrusu terapiju. Grūtniecības neiznēsāšana.
  • biežas un ilgstošas saaukstēšanās ar smagām komplikācijām, noturīgas pret medikamentozu ārstēšanu. Biežs klepus, iesnas, hroniski augšējo elpceļu iekaisumi, astma, bronhīts;
  • ādas slimības, tai skaitā sēnīšu, vīrusu un alerģijas izraisītas;
  • sistēmiskas patoloģijas, tādas kā paaugstināts asinsspiediens, aptaukošanās, cukura diabēts, hipotireoze, podagra, nierakmeņu slimība, palielināts svars;
  • balsta-kustību aparāta traucējumi.

Lai noteiktu slēptu pārtikas nepanesamību, tiek izmantots daudzkomponentu tests ELISA IgG vai ImmunoHealth™ tests, kas ļauj ar augstu precizitāti noteikt specifisku antivielu klases G (sIgG) koncentrāciju asins serumā un noteikt pAG-antagonistus, balstoties uz patentētu datu iegūšanas metodiku. ImmunoHealth™ tests balstās uz imūnsorbējošo fermentu analīzi (IFA) uz specifisku imunoglobulīnu klasi G. Tā atšķirība no analogiem testiem slēpjas pilnīgi jaunā testa rezultātu apstrādes un interpretācijas konceptā, kas apstiprināts daudzos klīniskos pētījumos un balstās uz matemātiskas datu apstrādes teoriju. Patentētais ImmunoHealth™ testa rezultātu selekcijas algoritms ļauj ar minimālu kļūdīšanās iespēju noteikt katra klienta III tipa hiperjutīguma individuālās reakcijas, kā arī to iniciējošos pAG-antagonistus, kas vēlāk tiks izslēgti no klienta uztura.

Pakalpojums Ilgums Cena

Vizīte pie uztura speciālista

Atkārtota vizīte 6 mēnešu laikā

60-75 min

45 min

90€

65

Specializētā uztura plāna izstrāde, ņemot vērā veselības traucējumus 

60-75 min

120€

Slēptās pārtikas nepanesamības analīzes ImmunoHealth (panelis ar 111 produktiem)

60-75 min

350€

ImmunoHealth ģimenes pakete (2 cilvēki un vairāk no vienas ģimenes)

60-75 min

320€ katram

ImmunoHealth bērniem no 5 līdz 7 gadu vecumam

60-75 min

275€

ImmunoHealth bērniem no 7 līdz 18 gadiem

60-75 min

295

ImmunoHealth pensionāriem

60-75 min

295

Izmeklējums notiek 2 etapos:

  • pirmajā tikšanās reizē no pacienta pirksta tiek ņemtas asins analīzes un aizpildīta detalizēta anketa par pacienta veselības stāvokli, hroniskām slimībām un alerģiskām reakcijām, par pacienta uztura paradumiem;

  • pēc 4-5 nedēļām, saņemot analīžu rezultātus, pacients tiekas ar uztura speciālistu, kurš interpretē izmeklējuma analīžu rezultātus un veido individuālu, sabalansētu uztura programmu, izslēdzot noteiktus produktus.

Pēc 2 nedēļu precīzas sabalansētas programmas ievērošanas  Jūs manīsiet pašsajūtas un darba spēju uzlabošanos. Palielināta svara gadījumā būs raksturīga svara samazināšanās, kas liecinās par to, ka Jūs precīzi sekojat rekomendācijām.

Par laboratoriju

Klīnika Panacea Premium ir RoClinic (Igaunija) oficiālais partneris, ko dibināja patentētās ImmunoHealth™ metodikas autore ārste-dietoloģe-nutricioloģe Marina Rozenšteina. ES sertificētai ImmunoHealth™ RoClinic laboratorijai ir visas atļaujas, kas nepieciešamas darbam ar konfedencionāliem datiem. ImmunoHealth™ RoClinic laboratorija ievāc, saglabā un izmanto Jūsu privātos, konfedencionālos datus tikai, lai veiktu pasūtīto izmeklējumu. RoClinic – iekaisīgo saslimšanu, ko izraisa slēpta pārtikas nepanesamība, diagnosticēšanas un profilakses līderis!

Mēs darīsim visu, lai ēdiens Jums kļūtu par garšīgām zālēm!

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.