Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ar prieku paziņojam par klīnikas paplašināšanos! Laipni gaidīsim jaunajā adresē Rīgā, Skandu ielā 7, 2.stāvā!

Kvalitātes kontrole

Lai nodrošinātu augstu procedūru kvalitāti un maksimāli iespējamo komforta līmeni, atrodoties klīnikā, esam izstrādājuši iekšējo kvalitātes kodeksu “Panacea Premium Quality Certified”. Kodekss reglamentē mūsu ārstu tālākizglītības standartus, attieksmi pret pacientu, pacienta sagatavošanu procedūrām un kvalitatīvu turpmāko attiecību veidošanu.

 1. Strādājot kopš 2004. gada, esam sapratuši un ņemuši vērā to, ka ir svarīga ne tikai speciālista profesionālā pieredze un kvalifikācija, bet arī attieksme pret pacientu.
 2. Panacea Premium strādā ar pasaulē pārbaudītiem medikamentu piegādātājiem, rūpīgi ievērojot visu preparātu piegādes, glabāšanas un derīguma termiņa kontroles kritērijus.
 3. Iegādājoties kvalitatīvu apratūru, mēs analizējam dažādu speciālistu pieredzi par iespējamām ārstēšanas blakus parādībām gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.
 4. Klīnikā Panacea Premium ir pieejamas cenas un speciālisti, kuriem rūp rezultāts, jo pakalpojumi orientēti pirmkārt uz vietējiem pacientiem, nevis medicīnas tūrisma cienītājiem.
 5. Pirmreizējā pieņemšanā vienmēr tiek noteikti kosmetoloģiskā anamnēze un veselības stāvoklis, kas rada pilnvērtīgu izpratni par situāciju un palīdz sastādīt ādas ārstēšanas un kopšanas plānu.
 6. Pirms procedūras mēs rūpīgi analizējam katru individuālo gadījumu un sastādām īpašu ādas kopšanas programmu.
 7. Pirms jebkādas procedūras veikšanas, mēs pārliecināmies, ka pacienta āda ir pilnībā sagatavota procedūrai – tas garantē drošu rezultātu un vieglu rehabilitācijas periodu.
 8. Pirms lāzerprocedūrām, nepieciešamības gadījumā, sastādām individuālu ādas kopšanas un sagatavošanas plānu, lai garantētu pacientam labāko rezultātu.
 9. Veicot sarežģītas lāzerprocedūras, dažreiz tiek sasaukts iekšējais ārstu konsīlijs, kurā speciālisti dalās pieredzē un palīdz sasniegt vislabāko rezultātu katrā konkrētajā gadījumā.
 10. Lai sasniegtu labākos rezultātus, katram klientam individuāli piemērojam nepieciešamo procedūru periodiskumu un secību.
 11. Gādājam par pacientu labsajūtu arī pēc procedūrām – konsultējam par rehabilitācijas perioda procedūrām un iegūtā efekta ilgākām noturēšanas iespējām.
 12. Panacea Premium ārsti nepārtraukti pilnveido savas zināšanas, apmeklējot un piedaloties dažāda mēroga un dažādu valstu medicīnas forumos, kongresos un apmācībās.
Sazinieties ar mums vai uzdodiet jautājumu par procedūru!

KONTAKTFORMA

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Kāds procedūru veids Jūs interesē?

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.