Preventīvā medicīna | Ārstu apmācība

Piedāvājam ārstiem apgūt jaunākās veselības profilakses, dzīves kvalitātes uzlabošanas un priekšlaicīgas novecošanās profilakses tehnoloģijas!

Klīnika Panacea Premium sadarbībā ar Starptautisko Integrālās, Preventīvās un Antinovecošanās Medicīnas Institūtu PreventAge® piedāvā ārstu pēcdiploma apmācības par jaunām, veselības uzlabošanai un atjaunošanai paredzētām tehnoloģijām, kas balstās uz aktīvās profilakses inovatīvo koncepciju, dzīves kvalitātes uzlabošanu un ilgmūžības nodrošināšanu.

PreventAge® institūta misija – veidot jaunu, medicīnisku paradigmu un attīstīt personalizētās preventīvās un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnas infrastruktūras profesionālajā medicīnas vidē!

PreventAge® institūts piedāvā preventīvās medicīnas bāzes sertifikācijas apmācību ciklu:

 • programma ir veidota pēc moduļu tipa principa, kas ļauj pievienoties mācību procesam jebkurā apmācību posmā;
 • cikls sastāv no 10 neatkarīgiem apmācības moduļiem;
 • katrs apmācības modulis ilgst 3 dienas (piektdien, sestdien, svētdien no 9:00 līdz 18:00);
 • apmācību biežums ir 1 reize 2 mēnešos;
 • apmācību sākums (1. modulis) – 2021. gada 29. janvāris;
 • apmācības norisināsies PreventAge® kuratorcentrā Rīgā, Skandu ielā 7 preventīvās un estētiskās medicīnas klīnikas Panacea Premium telpās;
 • viena apmācības moduļa cena Maskavā – 25500 rubļi, bet Rīgā ~ 300 eiro (cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa);
 • norēķināties par apmācībām būs iespējams pēc rēķina izrakstīšanas ar bankas pārskaitījumu;
 • apmācības notiks KRIEVU VALODĀ BEZ TULKOJUMA LATVISKI!

Lekcijas norisināsies Maskavā, bet apmācību video saturs tiks translēts reāllaika režīmā Rīgā! Klausītājiem būs pieejami metodiskie izdales materiāli, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana pēc korporatīviem standartiem. Pilnvērtīgai moduļu apguvei tiks nodrošināta atgriezeniskā saite ar iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus čata veidā, kā arī saņemt atbildes tiešsaistes veidā.

Apmācību kontaktpersona Rīgā – Dr.Ludmila Stavro-Freiberga, e-pasts: ludmilastavro@inbox.lv, tel.: +371 29108816

Ārstu apmācību programma 2021.-2022. gadam

Modulis Datums

Tēma

1. 29.-31. janvāris
 • Preventīvā un pretnovecošanās (AntiAge) medicīna – jauna, 21. gadsimta medicīniskā paradigma. Individualizācija pret vispārināšanu, paredzēšana pret konstatēšanu – kritisks skats uz dominējošo mūsdienu medicīnas modeli.
 • Zarnu disfunkcijas sindroma fundamentālā nozīme veselības un ārējā izskata kontekstā. Kuņģa-zarnu trakta disfunkcija funkcionālās un PreventAge® medicīnas kontekstā. Sistēmiska veselības korekcija, efektīvi atjaunojot kuņģa-zarnu traktu.
2.   Hroniskas intoksikācijas – “slēptais” civilizācijas slimību stūrakmens. Polisistēmiska detoksikācija kā universāls un efektīvs teirapeitisks instruments.
3.   Stress un subklīniska virsnieru dziedzeru disfunkcija kā galvenais novecošanās faktors, hroniska noguruma sindroma un citu “nezināmas etioloģijas” saslimšanu nozīmīgākais posms.
4.   Metaboliskais sindroms preventīvās un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnas kontekstā – aisberga neredzamā, zemūdens daļa.
5.   Mitohondriālā disfunkcija un mitohondriālā veselība – fundamentāla loma preventīvās un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnas kontekstā.
6.   Psihoemocionālās un neirodeģeneratīvās saslimšanas: patofizioloģiskie mehānismi ārstnieciski-profilaktiskās stratēģijas funkcionālās un PreventAge® medicīnas kontekstā.
7.   Sievietes veselības funkcionālā menedžmenta praktiskie aspekti preventīvajā un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnā.
8.   Vīrieša veselības funkcionālā menedžmenta praktiskie aspekti preventīvajā un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnā.
9.  
 • Augšanas hormona deficīts pieaugušajiem kā pamatposms ar vecumu asociēto, deģeneratīvo saslimšanu un novecošanās patoģenēzē – etiopatoģenēze, diagnostika un korekcija funkcionālās pieejas kontekstā.
 • Peptīdu hormoni un regulatorie peptīdi preventīvajā un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnā – melatonīns, oksitocīns, vazopresīns, melanokortīns un bremelanotīds, timozīni un citi tīmiskie peptīdi, relaksīns un citi.
 • Funkcionālā tireodoloģija – jauni tireoīdās disfunkcijas etiopatoģenēzes aspekti un sistēmiska korekcija.
 • Pleiotropā joda efekts un sistēmiska joda suboptimālās lietošanas patoģenētiskā loma – jauns skatījums uz vecu problēmu.
10.   Genomiskā un negenomiskā metilēšana funkcionālajā un metabolajā medicīnā: fundamentāla nozīme un pielietojums preventīvajā un pretnovecošanās (AntiAge) medicīnā.
Eksāmens    
Informācija tiks papildināta!

KONTAKTFORMA

Vārds

Tālrunis

E-pasts

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.