Sejas un ķermeņa ādas sagatavošana rudens sezonai

22 augusts 2019
pirms-rudens-1-1200x800.jpg

«Vasaras laikā mēs parasti neapmeklējam kosmetoloģiskās procedūras. Pirmkārt, mēs atpūšamies, otrkārt – pastāv nopietnas pretindikācijas vairākām procedūrām paaugstināta ultravioleta dēļ. Tomēr būtu lietderīgi ņemt vērā to, ka mūsu āda noveco ātrāk tieši vasaras mēnešos».

Par to, kā vislabāk sagatavot ādu rudens sezonai, stāsta Rīgas estētiskās medicīnas klīnikas Panacea Premium vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

«Speciālās procedūras ādas sagatavošanai rudens sezonai nepastāv. Ja Jūs redzat šādus apgalvojumus internetā vai lasāt par tiem žurnālos, atceraties – tas ir tikai mārketings. Tajā pašā laikā, ja vasarā netika veiktas nekādas ādas kopšanas procedūras un Jūs neko nedarāt savas ādas labā, tad noteikti nav vērts pieteikties nopietnām procedūrām jau 1. septembrī.

Būtu labāk sākt ar ādas sagatavošanu agresīvām procedūrām, kuras Jūs plānojat rudenī vai ziemā: nodrošināt mājās kompleksu ādas kopšanu, lai stiprinātu ādas barjeras aizsargfunkcijas ar korneoterapijas līdzekļiem, kas derēs jebkuram ādas tipam un jebkurai vecuma grupai.

Procedūras un injekcijas ādas piesātināšanai ar mitrumu

Sākumā es iesaku dot priekšroku lāzera birevitalizācijai ar aukstā lāzera izmantošanu. Šī procedūra derēs tajā gadījumā, ja saule joprojam ir aktīva. Āda tiek piesātināta ar hialuronskābi, barošanas vielām un mikroelementiem. Līdzīgu efektu var sasniegt ar mezoporācijas palīdzību. Šajā gadījumā ādai noderīgas vielas nokļūst dziļajos slāņos ar elektriskās strāvas,  nevis lāzera palīdzību.

Lai uzlabotu visas ādas īpašības, var izmantot arī plazmoliftingu (iPRF) – mitrināšanai un ādas atjaunojošo un reģenerējošo procesu aktivēšanai ar paša klienta asins plazmas palīdzību. Sejas ādas virsmas atjaunošanas procedūra mikrodermabrāzija arī ir lielisks sagatavošanas paņēmiens pirms vairāk agresīvām procedūrām.

Saudzējošie pīlingi

Izņemot jau nosauktās procedūras, pirms rudens sezonas lieliski noderēs vieglie pīlingi: mandeļskābes pīlings taukainai ādai, dzintarskābes pīlings vai pienskābes pīlings sausai ādai. Šie pīlingi palīdzēs Jums iegūt gludu reljefu un mitrinātu ādu, un septembrī Jūs bez problēmām varēsiet veikt retinola pīlingu vai pīlingu ar 20%-40%-70% augļskābēm. Tikai tad varēs ķerties klāt jebkurām lāzera procedūrām.

Visiem minētiem līdzekļiem un procedūrām nav kontrindikāciju attiecībā pret saules iedarbību. Šāds optimāls pārejas posms starp vasaras un agresīvajām rudens procedūrām ļaus Jums palikt skaistai un iekārojamai visu gadu. Novēlam Jums skaistumu un veiksmi!»

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.