Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ar prieku paziņojam par klīnikas paplašināšanos! Laipni gaidīsim jaunajā adresē Rīgā, Skandu ielā 7, 2.stāvā!

Vadība

“Esiet mīļi sveicināti! Mani sauc Ludmila Stavro-Freiberga. Esmu ārste-kosmetoloģe ar 20 gadu darba stāžu un skaistumkopšanas klīnikas Panacea Premium dibinātāja un vadītāja.

Šobrīd esmu lieliskas meitas mamma un divu apburošu mazbērnu vecmāmiņa. Klīnika „Panacea Premium” ir vēl viens mans bērns, ilgi gaidīts, ļoti mīlēts un lolots, kuram jau ir 14 gadi. Tā ir sagadījies, ka man ļoti, ļoti patīk mana profesija. Es nestādu puķes, neadu zeķes, necepu pīrāgus, bet ļoti daudz strādāju un gūstu no tā lielu prieku un gandarījumu!

Pēc manām domām, vēlme izskatīties labi ir dabiska, pašsaprotama cilvēku vēlme, bet daudziem cilvēkiem sava izskata uzlabojumi ir ļoti intīma lieta. Tieši tāpēc uzskatu, ka strādājot estētiskajā medicinā būt labam speciālistam ir krietni par maz. Svarīgi ir mīlēt cilvēkus un cienīt savus klientus, mācēt viņus sadzirdēt, būt godīgiem un, pats svarīgākais, strādāt ne tikai ar rokām un galvu, bet arī ar sirdi!

Es ļoti priecājos, ka man apkārt ir līdzīgi domājošu cilvēku komanda – ne tikai augstas klases speciālisti, bet arī sirsnīgi un labestīgi cilvēki. Pateicos saviem partneriem par iespēju strādāt ar pašu modernāko lāzeraprīkojumu. Lāzertehnoloģijas un skaistuma injekcijas ir tieši tās revolucionārās metodes, kuras reāli ļauj mums šodien izskatīties jauneklīgāk, nekā mūsu māmiņas un vecmāmiņas. Mēs nevaram saglabāt jaunību, bet palēnināt novecošanos ir mūsu spēkos!

Ja man izdevās Jūs ieienteresēt, būšu priecīga iepazīties ar Jums klātienē. Mēs apzināsim mūsu kopējos mērķus, sastādīsim plānu tieši Jums nepieciešamākajām procedūrām un ieteiksim vispiemērotāko procedūru secību, lai Jūsu ieguldītās investīcijas kalpotu un darbotos maksimāli ilgi un efektīvi!

Ludmila Stavro-Freiberga
klīnikas vadītāja

Sazinieties ar mums vai uzdodiet jautājumu par procedūru!

KONTAKTFORMA

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Kāds procedūru veids Jūs interesē?

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.