Ķermeņa bioimpedances analīze

Ķermeņa sastāva BIA – moderna neinvazīva medicīniskās diagnostikas tehnoloģija, kuras pamatā ir dažādu cilvēka ķermeņa audu elektriskās pretestības atšķirības. Metode ļauj noteikt cilvēka organisma kvalitatīvo un kvantitatīvo sastāvu, novērtēt ūdens, lipīdu un olbaltumvielu metabolismu.

Metode ir pieprasīta, lai noteiktu sporta treniņu efektivitāti, ļauj novērtēt muskuļu spēku un izturību. Palīdz noteikt, vai ir nepieciešama olbaltumvielu un mikroelementu papildināšana. Metode tiek plaši izmantota arī svara zaudēšanas programmās un ķermeņa veidošanas programmās.

Mūsu klīnikā tiek izmantota medicīniskā bioimpedance. Ārsta rokās šī metode ļauj ne tikai novērtēt vispārējo veselības stāvokli, lieko vai nepietiekamo svaru, izprast tauku, muskuļu, kaulu masas attiecību, bet arī identificēt agrīnas insulīna rezistences pazīmes, metabola sindromu un  to attīstības riskus. Palīdz agrīnā stadijā identificēt hormonālo traucējumu pazīmes (hipotireoze, estrogēnu dominēšana un virsnieru dziedzeru darbības traucējumi), osteoporozes un sarkopēnijas izpausmes (muskuļu audu samazināšanās).

Mērījumu izpilde ir vienkārša, bet ļoti informatīva!

Kontrindikācija – implantēts elektrokardiostimulators.

Ieteikumi pirms BIA veikšanas:

Mērījumu dienā nevajadzētu būt fiziskai slodzei, alkohola lietošanai, diurētisko līdzekļu un hormonālo zāļu lietošanai. Intervāls pēc ēšanas ir 2-3 stundas.

 

 

                     Procedūra           Ilgums            Cena
Ķermeņa bioimpedances  analīze          45 min.          40 €

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.