Dzintarskābes pīlings

Delikāts pīlings, kura sastāvā ietilpst 38% glikonskābe un 2% dzintarskābe.

Dzintarskābes pīlings ir vismaigākais no visiem ķīmiskajiem pīlingiem un vienīgais, kam nav kairinošas iedarbības uz ādu! Pateicoties glikonskābes spējai uzkrāties ādas raga slānī, tā daudz intensīvāk un ilgstošāk kā citas skābes mitrina ādu, izlīdzina tās toni, reljefu un stiprina ādas aizsargfunkcijas. Savukārt dzintarskābe atjauno šūnu elpošanu un enerģijas apmaiņu audos, aktivizē Krebsa ciklu, tādējādi veicinot detoksikāciju – ādas attīrīšanu. Dzintarskābei piemīt antioksidējošas īpašības, tā paaugstina antioksidantu iedarbību, aizsargā asinsvadus, normalizē mikrocirkulāciju, kā arī piegādā ādai barības vielas un skābekli. Dzintarskābei piemīt arī pretiekaisuma, uzsūcošas un atjaunojošas īpašības.

Pīlings maigi noloba ādu un paātrina epidermas atjaunošanos. Salīdzinot ar AHA skābēm, šim pīlingam nav nepieciešama neitralizācija. Glikonskābes delikātās iedarbības dēļ to var pielietot pat ļoti sausas un hiperjutīgas ādas gadījumā. Pīlingam ir intensīvi mitrinoša iedarbība, tas veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un samazina ūdens iztvaikošanu no ādas virsmas.

Dzintarskābes pīlings ir dabīgs antioksidants, kas spēj neitralizēt metālus un bloķēt brīvos radikāļus, kā arī aizsargāt ādu no saules staru kaitīgās iedarbības. Pīlings tiek rekomendēts UV staru rezultātā bojātas ādas kopšanai, tās aizsargbarjeras slāņa atjaunošanai.

Ieteicams:

  • novecošanās profilaksei un korekcijai;
  • fotonovecošanās, UV staru darbības rezultātā bojātas ādas atjaunošanai;
  • noārdīta ādas aizsargslāņa gadījumā (hiperjutība, atopiskais dermatīts, ihtioze);
  • ļenganas, atoniskas, nogurušas ādas (lielpilsētas gaiss, smēķēšana, ilgstošs stress, kondicionieru un centrālapkures iedarbība uz sejas ādu) gadījumā;
  • ādas sagatavošanai pirms un rehabilitācijai pēc traumatiskām kosmētiskajām procedūrām, piemēram, dermabrāzijas, lāzerslīpēšanas, mehāniskās ādas tīrīšanas;
  • postaknes gadījumā.
Procedūra Ilgums Cena
Dzintarskābes pīlings 45 min 60€ Pieraksts
Dzintarskābes pīlings ar askorbīnskābes gēlu 45 min 70€ Pieraksts

Pirms procedūras konsultācija pie speciālista par ķīmiskā pīlinga pielietojumu ir obligāta!

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.