Frakcionētā lāzerslīpēšana

Frakcionētā lāzerslīpēšana mūsdienās ir pati efektīvākā procedūra estētiskajā medicīnā. Tā var būt brīnišķīga alternatīva ādu atjaunojošām plastiskajām operācijām, tādējādi uz ilgu laiku attālinot ķirurģiskās iejaukšanās nepieciešamību. Frakcionētā lāzerslīpēšana der dažāda vecuma klientiem – gan sievietēm, gan vīriešiem.

Procedūras rezultātā izlīdzinās ne tikai ādas reljefs, bet pastiprinās arī ādas dabīgās reģenerācijas funkcijas, tiek stimulēta kolagēna un elastīna sintēze, būtiski uzlabojas ādas kvalitāte, kā arī atgriežas tās tvirtums un elastība.

Frakcionēto lāzerslīpēšanu izmanto šādu uzdevumu risināšanai:

  • sejas ādas liftingam un atjaunošanai, tai skaitā acu zonas, kakla, dekoltē, plaukstu virspuses;
  • rētu un striju korekcijai, postakne rētaudiem;
  • ādas kvalitātes uzlabošanai, paplašinātu poru korekcijai;
  • cīņai ar pigmentācijas traucējumiem.

Procedūras būtība – smalkais lāzera stars neiztvaicē visu ādas virsmu, bet tikai stabiņu pēc stabiņa jeb frakcijās. Rezultātā formējas lokalizētas kontrolējamas bojājumu zonas, kas ir aptuveni 20% no visas apstrādātās ādas virsmas. Blakus esošās nebojātās šūnas sāk aktīvi dalīties, lai nodrošinātu mikrobojājumu perēkļu atjaunošanos. Ādai tiek iedots jaudīgs stimuls, lai veidotu jaunus struktūrelementus, toties tās ādas šūnas, kas nav spējīgas funkcionēt, iet bojā!

Pēc procedūras novēro vieglu ādas apsārtumu, kas parasti pāriet 1-3 dienu laikā, bet dedzinoša sajūta var saglabāties 2-3 stundas pēc procedūras. Ādas tūska attīstās uzreiz pēc procedūras un savu maksimumu sasniedz aptuveni pēc diennakts (īpaši raksturīgi acu zonai). Ādas sausumu un lobīšanos vēro 5-7-14 dienas pēc procedūras.

Rehabilitācijas periods pēc procedūras ilgst 7-14 dienas un ir atkarīgs no apstrādātās ādas zonas un klienta ādas individuālajām īpatnībām. Ja tiek veikta sejas, kakla un dekoltē zonas ādas atjaunošana, nepieciešamais procedūru skaits variē 1-3 procedūrām ar intervālu 4-6 nedēļas. Ja procedūru veic rētaudiem, nepieciešamais skaits ir 2-5 reizes. Taču pat vienreizēja procedūra stimulē jauna kolagēna un elastīna šķiedru formēšanās procesu vismaz pusgada garumā, bet sasniegtais efekts saglabājas ilgstošā laika periodā!

Uzmanību! Pirms frakcionētās lāzerslīpēšanas procedūras ir nepieciešama ārsta konsultācija, lai precizētu indikācijas, kontrindikācijas, rehabilitācijas perioda gaitu, iespējamās papildprocedūras, kas nepieciešamas maksimāla rezultāta sasniegšanai.

Procedūra Ilgums Cena
Seja (bez plakstiņiem) 120 min  480 Pieraksts
Seja, plakstiņu zona 120 min  540 Pieraksts
Seja, plakstiņu zona, kakls 150 min 700€ Pieraksts
Seja, kakls 120 min  660 Pieraksts
Acu zona pilnībā 120 min  250 Pieraksts
Vaigu zona 60 min  300 Pieraksts
Kakls   120 min 350€ Pieraksts
Dekoltē 120 min  370 Pieraksts
Plaukstu virspuse 60 min 190 Pieraksts
Rēta līdz 1 cm2 (dažāda veida rētas, strijas, paplašinātas poras)
50 Pieraksts
Rēta virs 1 cm2 (dažāda veida rētas, strijas, paplašinātas poras) 60 Pieraksts

 

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.