MUKHA ABHYANGA jeb Ajūrvēdas liftinga masāža sejai un dekoltē zonai

Relaksējošā liftinga masāža caurstrāvo, sniedz gaišumu un viegluma sajūtu. Tā tiek veikta, izmantojot Ajūrvēdas masāžas tehnikas, kas iedarbojas gan lokāli, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli, gan reflektori uz visu ķermeni kopumā, sniedzot dziļu, pilnīgu relaksāciju. Tā ir sejas masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvu produktu un aparāttehnoloģiju izmantošanas!

Masāžas laikā tiek veikta iedarbība uz marmas punktiem, kas lokalizēti uz sejas. Tie ir dzīvības punkti, caur kuriem plūst enerģija, kas ir cilvēka fizisko un psiholoģisko procesu pamatā. Iedarbība uz marmas punktiem palīdz regulēt centrālo nervu sistēmu, asinsspiedienu, uzlabo redzes atmiņu, labvēlīgi iedarbojas uz limfātisko sistēmu, noņem arī muskuļu saspringumu dekoltē rajonā.

Sejas masāžas laikā tiek paātrināti vielmaiņas procesi ādā, toksīnu un liekā šķidruma izvade, paaugstinās ādas elastība, sejas āda tiek piesātināta ar skābekli, uzlabojas asinsrite ādas virsējā slānī, kā arī aktivizējas kolagēna un elastāna sintēze. Līdz ar to sejas un kakla ādas reljefs kļūst līdzenāks, un nostiprinās sejas ovāla kontūra. Tiek mazināta tūska un uzlabota sejas limfātiskās sistēmas darbība. Masāža uzlabo arī galvas smadzeņu asins apgādi, iedarbojas uz vecām, nepārstrādātām emocijām, pārgurumu un bezmiegu.

Procedūras laikā klientam tiek piedāvāts spogulis, lai varētu uzskatāmi novērtēt masāžas radīto sejas ādas liftinga efektu!

Sejas masāža ir vēl viens lielisks veids kā atslēgties no ikdienas stresa!

Procedūra Ilgums Cena
Ajūrvēdas liftinga masāža 60 min 50 Pieraksts

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.