Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Plazmoliftings sejai iPRF

Plazmoliftinga procedūrā izmanto pacienta asins plazmu, kura bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Injekciju veidā šī aktīvā substance tiek ievadīta zem ādas. Klīniski ir pierādīts, ka auto plazma spēj aktīvāk stimulēt visus atjaunošanās procesus organismā, nekā jebkura cita ķīmiska viela, kuru šobrīd izmanto estētiskajā medicīnā. Šī procedūra neizraisa alerģiskas reakcijas un tai ir ļoti plašs pielietošanas spektrs. Procedūra prasa augstu speciālista profesionalitātes līmeni, jo plazmai netiek pievienots antikoagulants. Speciālists strādā ātri un precīzi, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

Procedūra rekomendēta pie pazemināta ādas tonusa un elasticitātes, sejas kontūras noslīdējuma, vairākām sīkām krunciņām, nevienmērīga ādas toņa, pie sausas, atūdeņotas ādas, ādas sagatavošanai fotoatjaunošanas un lāzerslīpēšanas procedūrām, cīņai pret matu izkrišanu, striju ārstēšanai, cīņā ar rētaudiem.

Procedūru neveic antikoagulantu lietošanas laikā, asins recējumu traucējumu gadījumā, grūtniecības un bērnu barošanas laikā, jebkura veida iekaisuma procesu laikā organismā, pie cukura diabēta un onkoloģiskajām saslimšanām.

Standarta plazmoliftinga shēma ir trīs procedūras ar mēneša intervālu. Procedūras rezultāts saglabājas ilgstoši, līdz 12-18 mēnešiem. Nepieciešamības gadījumā rezultāta stiprināšanai var veikt vienreizējas atkārtotas injekcijas pēc 6 un 12 mēnešiem.

Procedūra Ilgums Cena
Plazmoliftinga procedūra 60 min. EUR 250 Pieraksts
Plazmoliftinga procedūra pie lāzerslipēšanas EUR  150 Pieraksts

Pirms plazmoliftinga procedūras pacientiem būtu vēlams uzrādīt asins analīzes – vispārējā asins aina un holesterīna līmenis.

Sazinieties ar mums vai uzdodiet jautājumu par procedūru!

KONTAKTFORMA

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Kurā nedēļas dienā Jums būtu ērtāk ierasties uz procedūru?

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Copyright © Panacea Pro 2019. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.

×