Presoterapija

Presoterapija (presomasāža, pneimomasāža) ir obligāta aparatīvā metode svara samazināšanas programmās, cīņā ar celulītu, pie 1. un 2. pakāpes varikozi paplašinātām vēnām, dažādiem stāvokļiem, kuru pavadošais simptoms ir kāju tūska.

Masāža tiek veikta ar saspiestu gaisu speciālas aparatūras datorprogrammu kontrolē. Šādai masāžai ir aktīva iedarbība uz asinsrites un limfātisko sistēmu, uzlabojot asinsvadu un limfvadu sieniņu stāvokli – visi uzkrājušies šķidrumi, tauku šķelšanas produkti un toksīni tiek izvadīti no organisma. Pateicoties tam, samazinās ķermeņa apjomi, palielinās ādas elastība, pazūd tūskas un celulīts, mazinās paaugstinātais muskulatūras tonuss, kā arī aktivizējas vielmaiņas procesi organismā.

Lai, koriģējot figūru un cīnoties ar cieto celulītu, sasniegtu labāku efektu, presoterapijas procedūru var kombinēt ar infrasarkano staru sildošo iedarbību, kas audos stimulē asinsapgādi, uzlabo sviedru izdali, izvada toksīnus un atslābinoši iedarbojas uz klientu kopumā, paaugstinot ķermeņa ietīšanas procedūru efektivitāti.

Klīnikā tiek izmantots presoterapijas ietērps dažādām iedarbības zonām: rokām, kājām, vēderam, gurniem, kā arī ir iespēja regulēt iedarbības intensitāti un siltumiedarbību vai atslēgt atsevišķas zonas (piemēram, pēc lūzumiem).

Presoterapijas seanss ilgst 30-40 minūtes. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmā presoterapijas seansa, taču maksimāls rezultāts tiek sasniegts izejot 10-15 procedūru kursu! Rekomendējamais procedūru veikšanas biežums ir 2-3 reizes nedēļā.

Procedūra Ilgums Cena
Ķermeņa kopšanas speciālista konsultācija 30 min 30 Pieraksts
Ķermeņa kopšanas speciālista konsulācija ar presoterapijas procedūru 60 min 55 Pieraksts
Presoterapija (1 procedūra) 30 min 35 Pieraksts
Presoterapijas abonements (6 procedūras) 180 Pieraksts
Presoterapijas abonements (10 procedūras) 250 Pieraksts
Infrasarkanā siltuma izmantošana presoterapijas procedūrā 5 Pieraksts

 

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.