Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ar prieku paziņojam par klīnikas paplašināšanos! Laipni gaidīsim jaunajā adresē Rīgā, Skandu ielā 7, 2.stāvā!

Presoterapija

Presoterapija (presomasāža, pneimomasāža) ir obligātā aparatīvā metodika svara samazināšanas programmās, cīņā ar celulītu, pie 1. un 2. pakāpes varikozi paplašinātām vēnām, pie dažādiem stāvokļiem, kuru pavadošais simptoms ir kāju tūska. Masāža tiek veikta ar saspiestu gaisu speciālas aparatūras kompjūterprogrammu kontrolē. Šādai masāžai ir aktīva iedarbība uz asinsrites un limfātisko sistēmu, tā uzlabo asinsvadu un limfvadu sieniņu stāvokli: visi uzkrājušies šķidrumi, tauku šķelšanas produkti, toksīni tiek izvadīti no organisma. Pateicoties tam, samazinās ķermeņa apjomi, palielinās ādas elastība, pazūd tūskas un celulīts, mazinās paaugstinātais muskulatūras tonuss, aktivizējas vielmaiņas procesi organismā.

Lai tievējot un koriģējot figūru, kā arī cīnoties ar cietais celulītu, sasniegtu labāku efektu, presoterapijas procedūru var kombinēt ar infrasarkano staru sildošo iedarbību. Dziļā infrasarkanā visa ķermeņa audu izsildīšana stimulē asinsriti, uzlabo sviedru izdali, izvada toksīnus un atslābinoši iedarbojas uz klientu, paaugstina ķermeņa ietīšanas procedūru efektivitāti.

Klīnikā tiek izmantots presoterapijas ietērps dažādām iedarbības zonām: rokām, kājām, vēderam, gurniem, ir iespēja regulēt iedarbības intensitāti vai arī atslēgt atsevišķas zonas (piemēram, pēc lūzumiem), kā arī regulēt siltumiedarbību. Presoterapijas seanss ilgst 30–40 minūtes. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmā presoterapijas seansa, taču maksimālais rezultāts tiek sasniegts, izejot 10-15 procedūru kursu. Rekomendējamais procedūru veikšanas biežums ir 2-3 reizes nedēļā.

Procedūra Ilgums Cena
Presoterapija (viena procedūra) 30 min. EUR 30 Pieraksts
Presoterapija (kurss no 6 procedūram) EUR 150 Pieraksts
Presoterapija (kurss no 10 procedūram) EUR 200 Pieraksts

Infrasarkanā siltuma izmantošana presoterapijas procedūrā +5 EUR.

Sazinieties ar mums vai uzdodiet jautājumu par procedūru!

KONTAKTFORMA

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Kurā nedēļas dienā Jums būtu ērtāk ierasties uz procedūru?

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.