Procedūra I-PRF ķermenim

I-PRF procedūrā izmanto pacienta asins plazmu, kura bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Injekciju veidā šī aktīvā substance tiek ievadīta zem ādas.

Klīniski ir pierādīts, ka autoplazma spēj aktīvāk stimulēt visus atjaunošanās procesus organismā, nekā jebkura cita ķīmiska viela, kuru šobrīd izmanto estētiskajā medicīnā. Šī procedūra neizraisa alerģiskas reakcijas un tai ir ļoti plašs pielietošanas spektrs!

Procedūra prasa augstu speciālista profesionalitātes līmeni, jo plazmai netiek pievienots antikoagulants! Speciālists strādā ātri un precīzi, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Procedūra rekomendēta pie pazemināta ādas tonusa vēdera zonai pēc grūtniecības, striju ārstēšanai, kā arī cīņā ar rētaudiem.

Standarta I-PRF procedūras shēma ir 3 procedūras ar 1 mēneša intervālu. Procedūras rezultāts saglabājas ilgstoši, līdz 12-18 mēnešiem. Nepieciešamības gadījumā rezultāta pastiprināšanai var veikt vienreizējas, atkārtotas injekcijas pēc 6 un 12 mēnešiem.

Uzmanību! Procedūru neveic antikoagulantu lietošanas laikā, asins recējumu traucējumu gadījumā, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, jebkura veida iekaisuma procesu laikā organismā, pie cukura diabēta un onkoloģiskajām saslimšanām!

Procedūra Ilgums Cena
Plazmoliftinga procedūra 60 min 260 Pieraksts
Plazmoliftinga procedūra pie lāzerslipēšanas 160 Pieraksts

Pirms procedūras būtu vēlams uzrādīt asins analīzes – vispārējo asins ainu un holesterīna līmeni!

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.