SKANDHAH-BHUJAH ABHYANGA jeb dziļi relaksējoša Ajūrvēdas masāža apkakles zonai un mugurai

SKANDHAH-BHUJAH ABHYANGA masāža ir ļoti īpaša, dziļi relaksējoša Ajūrvēdas procedūra, kas aktivizē ķermeņa enerģētisko lauku, līdzsvarojot to. Maigās, plūstošās masāžas laikā tiek izmantota silta sezama eļļa, ar kuras palīdzību atjauno prānu jeb enerģijas kustību. Masāžai piemīt dziļi dziedinošas īpašības, tā līdzsvaro gan ķermeni, gan prātu. Procedūras sākumā masāža tiek veikta sēdus stāvoklī, iedarbojoties uz apkakles zonu, vēlāk jau guļus, atslābinot arī pārējo muguru.

Šī procedūra aktivizē šūnas, uzlabo asinsriti, kā arī atjauno visu ķermeni, uzlabojot vielmaiņu un atbrīvojot to no ikdienas stresa. Relaksējošās masāžas laikā tiek stimulēti Ajūrvēdas enerģijas marmas punkti. Tie ir dzīvības punkti, caur kuriem plūst enerģija, kas ir cilvēka fizisko un psiholoģisko procesu pamatā. Iedarbība uz marmas punktiem palīdz regulēt centrālo nervu sistēmu, asinsspiedienu, uzlabo redzes atmiņu, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz limfātisko sistēmu.

Saspringta apkakles zona var ierobežot galvas kustības un bieži ir galvassāpju iemesls. SKANDHAH-BHUJAH ABHYANGA masāža mazina galvassāpes, saspringumu, depresiju, uzlabo dzirdi, noņem kakla muskuļu sasprindzinājumu, kā arī palielina imunitāti. Masāža ir īpašo ieteicama cilvēkiem, kuri ikdienā veic sēdošu darbu, kā arī tiem, kam ir saspringta apkakles zona. Procedūras laikā tiek stiprināta mugurkaula veselība, kā arī uzlabota asinsrite visā ķermenī. Masāža noņem stresu un sasprindzinājumu, regulē organisma fizioloģiskos procesus un uzlabo pašsajūtu. Tā ir iespēja atbrīvoties no hroniska noguruma, paaugstināt vitālo enerģijas līmeni ķermenī, efektīvi atbrīvoties no bezmiega, muguras un galvas sāpēm!

Izbaudi īpašo SKANDHAH-BHUJAH ABHYANGA masāžu un jūties, kā no jauna piedzimis!

Procedūra Ilgums Cena
Dziļi relaksējoša Ajūrvēdas masāža 60 min 50 Pieraksts

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.