I-PRF procedūra sejai

I-PRF ir progresīva, efektīva un droša procedūra ar audu reģenerējošu efektu. Procedūras laikā tiek izmantots ar trombocītiem un cilmes šūnām bagātināts fibrīns.

Pirms terapijas uzsākšanas ārsts paņem 10-20 ml asins parauga sterilos stikla vakutaineros. Šī ir standarta procedūra, kas nerada papildu diskomfortu! Pēc asins savākšanas ārsts centrifugē vakutainerus, asinis sadalot vairākās daļās. Procedūras veikšanai tiek izmantota tikai tā asins daļa, kas satur trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlus un cilmes šūnas, kas koncentrējas uz fibrīna matricas.

Estētiskajā medicīnā I-PRF procedūras būtība ir savu asiņu aktīvās substances izmantošana zemādas injekcijās. Klīniski ir pierādīts, ka autoprodukts, kas ievadīts zem ādas, spēj aktīvāk stimulēt visus atjaunošanās procesus organismā, salīdzinot ar jebkuru ķīmisku vielu, ko šobrīd izmanto estētiskajā medicīnā.

Šī procedūra neizraisa alerģiskas reakcijas, un tai ir ļoti plašs pielietošanas spektrs. Procedūra prasa augstu speciālista profesionalitātes līmeni, jo plazmai netiek pievienots antikoagulants. Speciālists strādā ātri un precīzi, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

I-PRF procedūru rekomendējam pie:

  • pazemināta ādas tonusa un elasticitātes;
  • sejas kontūras noslīdējuma;
  • vairākām, sīkām krunciņām;
  • nevienmērīga ādas toņa;
  • pie sausas, atūdeņotas ādas;
  • ādas sagatavošanas fotoatjaunošanas un lāzerslīpēšanas procedūrai;
  • cīņas ar matu izkrišanu;
  • striju un rētaudu ārstēšanas.

Standarta I-PRF procedūras shēma ir 3 procedūras, katra ar 1 mēneša intervālu. Procedūras rezultāts saglabājas ilgstoši (12-18 mēnešus). Nepieciešamības gadījumā rezultāta pastiprināšanai var veikt vienreizējas atkārtotas injekcijas pēc 6 un 12 mēnešu perioda.

Uzmanību! Procedūru neveic antikoagulantu lietošanas laikā, asins recējumu traucējumu gadījumā, grūtniecības un bērna ar krūti barošanas laikā, jebkura veida iekaisuma procesu laikā organismā, pie cukura diabēta un onkoloģiskajām saslimšanām!

Šī metode atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulai attiecībā uz medicīnas ierīcēm pie Direktīvas 2000/83 / EK, Regulu (EK) Reguła (EK) Nr.178 / 2002 un Nr 1223/2009

Procedūra Ilgums Cena
Plazmoliftinga (I-PRF) procedūra 60 min 260€ Pieraksts
Plazmoliftinga (I-PRF) procedūra  pie lāzerslīpēšanas 160€ Pieraksts

Pirms I-PRF procedūras būtu vēlams uzrādīt asins analīzes – vispārējā asins aina un holesterīna līmenis!

Lai pieteikties zvaniet +371 2036 9916
vai aizpildiet formu

Pieteikšanās forma

Jūsu pieraksta apstiprinājumu saņemsiet atzvana veidā ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.

Jūsu vārds

Tālrunis

E-pasts

Vecums
PieaugušaisBērns (līdz 18 g.v.)

Speciālists (nav obligāts)

Vēlamais datums un laiks (nav obligāts)

Komentāri

Tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.