Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Ar prieku paziņojam par klīnikas paplašināšanos! Laipni gaidīsim jaunajā adresē Rīgā, Skandu ielā 7, 2.stāvā!

Procedūra I-PRF sejai

I-PRF – progresīva, efektīva un droša procedūra, ar audu reģenerējošu efektu. Procedūras laikā tiek izmantots ar trombocītiem un cilmes šūnām bagātināts fibrīns.

Pirms terapijas uzsākšanas, ārsts paņem 10-20 ml asins paraugu sterilos stikla vakutaineros. Šī ir standarta procedūra, kas nerada papildu diskomfortu. Pēc asins savākšanas ārsts centrifugē vakutainerus. Centrifugējot asinis tiek sadalītas vairākās daļās. Procedūras veikšanai tiek izmantota tā asins daļa, kura satur trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlus un cilmes šūnas, kas koncentrējas uz fibrīna matricas.

Estētiskajā medicīnā IPRF procedūras būtība ir – savu asiņu aktīvās substances izmantošana zemādas injekcijās. Klīniski ir pierādīts, ka auto produkts, ievadīts zem ādas, spēj aktīvāk stimulēt visus atjaunošanās procesus organismā, nekā jebkura cita ķīmiska viela, kuru šobrīd izmanto estētiskajā medicīnā. Šī procedūra neizraisa alerģiskas reakcijas un tai ir ļoti plašs pielietošanas spektrs. Procedūra prasa augstu speciālista profesionalitātes līmeni, jo plazmai netiek pievienots antikoagulants. Speciālists strādā ātri un precīzi, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

Procedūra rekomendēta pie pazemināta ādas tonusa un elasticitātes, sejas kontūras noslīdējuma, vairākām sīkām krunciņām, nevienmērīga ādas toņa, pie sausas, atūdeņotas ādas, ādas sagatavošanai fotoatjaunošanas un lāzerslīpēšanas procedūrām, cīņai pret matu izkrišanu, striju ārstēšanai, cīņā ar rētaudiem.

Procedūru neveic antikoagulantu lietošanas laikā, asins recējumu traucējumu gadījumā, grūtniecības un bērna ar krūti barošanas laikā, jebkura veida iekaisuma procesu laikā organismā, pie cukura diabēta un onkoloģiskajām saslimšanām.

Standarta I-PRF shēma ir trīs procedūras ar mēneša intervālu. Procedūras rezultāts saglabājas ilgstoši, līdz 12-18 mēnešiem. Nepieciešamības gadījumā rezultāta stiprināšanai var veikt vienreizējas atkārtotas injekcijas pēc 6 un 12 mēnešiem.

Uzmanību
Šī metode atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulai attiecībā uz medicīnas ierīcēm pie Direktīvas 2000/83 / EK, Regulu (EK) Reguła (EK) Nr.178 / 2002 un Nr 1223/2009

Procedūra Ilgums Cena
Procedūra I-PRF 60 min. EUR 250 Pieraksts
Procedūra I-PRF pie lāzerslipēšanas EUR  150 Pieraksts

Pirms procedūras I-PRF pacientiem būtu vēlams uzrādīt asins analīzes – vispārējā asins aina un holesterīna līmenis.

Sazinieties ar mums vai uzdodiet jautājumu par procedūru!

KONTAKTFORMA

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

Kurā nedēļas dienā Jums būtu ērtāk ierasties uz procedūru?

Komentāri

Aktuāls piedāvājums

Copyright © Panacea Pro 2020. Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. 0100-00463. Visas tiesības aizsargātas.